ÇANAKKALE – LAPSEKİ Myk Sertifikası Sorumlu Emlak Danışmanı Seviye 5 Sertifikası için Gerekli Şartlar?

Henüz yorum yapılmadı
ÇANAKKALE – LAPSEKİ Myk Sertifikası Emlak Ofisi Açmak İçin Gerekli Şartlar Nelerdir?
– On sekiz yaşını doldurmuş olması,
– İflas etmemiş ve konkordato ilan etmemiş olması,
– Yönetmeliğin ilgili fıkrasındaki suçlardan hüküm giymemiş ya da ticaret ve sanat icrasından hükmen yasaklanmamış olması gerekmektedir.
– Yönetmelik Sonrası, ofis açmak isteyen ve başvurusunu yönetmelik sonrası yapan ofis sahipleri en az lise mezunu olmak zorundadır. Diplomalarını beyan etmeleri gerekmektedir.
    Öncelikle Evraklarınızı hazırlamalısınız. 
1. Mesleki Yeterlilik Belgesi – Emlak Danışmanlığı
2. Vergi Levhası
3. Herhangi bir oda kaydı
4. Ofis sahibine ait en az lise diploması
5. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı veya Üniversite Onaylı Emlak Danışmanlığı   Sertifikası ( en az 100 saatlik )
6. Stajyerlik şartı. Lisans ve üstü mezunlarda en az 6 ay emlak sektöründe Sgk kaydı, Lisansın altındaki mezuniyetlerde ise en az 12 ay emlak sektöründe Sgk şartı vardır.
    http://ttbs.gtb.gov.tr sitesine giriş yaparak ÇANAKKALE – LAPSEKİ Myk Sertifikası Emlak Myk belgesi için işleminizi başlatabilirsiniz. E-Devlet Şifreniz İle Giriş Yapabilirsiniz. Açılan sayfadan talimatları takip ederek, gerekli belgeleri sisteme yüklemeniz gerekmektedir.
    Daha sonra sistem üzerinden evraklarınızın tam olup olmadığını, hangi aşamada olduğunu kontrol ve takip edebilirsiniz. Evraklarınız tamam ise, Muğla Ticaret Müdürlüğü ilgili biriminden ofisinize ziyarete gelinecektir. Fiziken emlak işi yapıp yapmadığınız yerinde tespit edilecek ve çalışma şartlarınızın ve alanınızın uygun olup olmadığı değerlendirilecek olup, tutanak tutulacaktır. Şartlarınızın uygun olması durumunda ofisinize yetki belgesi düzenlenecektir.
Online Uzaktan Eğitim Kurumu ÇANAKKALE – LAPSEKİ Myk Sertifikası   Emlak Emlak Danışmanlığı Mesleki Yeterlilik Belge ve Myk Belgelendirme kurumu olarak, kurumunuzun tüm eğitim ve belgelendirme süreçlerinde sizlere destek vermekteyiz, Tüm Türkiye’de 13000 işiye sınav yaptık.
Emlak Danışmanı Myk Seviye Belgeleri Nelerdir?
 
ÇANAKKALE – LAPSEKİ Myk Sertifikası Seviye 4 Emlak Danışmanlığı Mesleki Yeterlilik Belgesi ve ÇANAKKALE – LAPSEKİ Myk Sertifikası Seviye 5 Sorumlu Emlak Danışmanlığı Mesleki Yeterlilik Belgesi olarak iki farklı şekilde belge düzenlenmektedir. Ofis Çalışanları Seviye 4, Ofis sahipleri Seviye 5 Mesleki Yeterlilik Belgesi alma zorunluluğu vardır.
ÇANAKKALE – LAPSEKİ Myk Sertifikası Emlak Danışmanlığı Mesleki Yeterlilik Belgesi firmaları hakkında detaylı bilgi alma ve size yakın kurumda ve en kısa zamanda sınava girmek için hemen bizi arayın
Sınava yönelik hazırlanmış olan Özel Online Myk Emlak Danışmanı Eğitim Programımızdan faydalanma fırsatını kaçırmayınız.
 Muğla Köyceğiz  Seviye 4 Emlak Danışmanlığı Mesleki Yeterlilik Belgesi ve   Muğla Köyceğiz Seviye 5 Sorumlu Emlak Danışmanlığı Mesleki Yeterlilik Belgesi hakkında detaylı bilgi için hemen bizi arayınız. ÇANAKKALE – LAPSEKİ Myk Sertifikası  Emlak Belgesi İçin Tüm Bilgiye Myk Eğitim Koçlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın

Your email address will not be published.

Nasıl Yardımı Olabilirim ? Mesaj İçin Tıklayın