Nasıl Kayıt Olunur?

1 Giriş Yapın veya Kayıt Olun.
2 İstediğiniz Eğitimi Seçin.
3 Hemen 7/24 Eğitim Alın.

Kayıt Olurken Sadece Telefon Numaranız ve Daha Sonra Kullanmak İstediğiniz Şifreyi Belirlemeniz Yeterli!
Size Zahmet Vermeden Kaydınızı Tamamlamanızı İstiyoruz...

MESAİ SAATLERİMİZ

Paz-Cuma 09:00 - 19:00
Cmrt-Pzr -10:00-17:00

onlineuzaktanegitim.com


EZEMET ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ ELEKTRONİK TİC.LTD.ŞTİ. şirketine ait, tamamı yerli sermaye ile geliştirilmiş, uzaktan eğitim platformudur.

EZEMET ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ ELEKTRONİK TİC.LTD.ŞTİ. İzmir merkezli bir örgün eğitim kurumudur. Yaklaşık on yıldır Milli Eğitim Bakanlığından onaylı mesleki eğitim programlarını başarı ile sürdüren kurumumuz, temelde Ege Bölgesinde faaliyet gösteren kurumlara mesleki yeterlilik, kişisel gelişim ve resmi kurumların şart koştuğu konularda eğitim hizmetleri sunmaktadır. Bunun yanı sıra yurt dışı eğitim kurumları ile ortaklaşa sürdürdüğümüz eğitim programları portfolyomuzda bulunmaktadır.
Ayrıca dönemsel olarak Milli Eğitim Politikasına bağlı olarak uygulanan eğitim projelerine de iştirak etmekteyiz.
Egitimde etkin olduğumuz bir diğer alan da, Ege Bölgesinde kurmlarda yoğun kullanılan (muhasebe, sektöre yönelik erp çözümleri) özel bilgisayar uygulamaları için verdiğimiz bireysel eğitimlerdir.

onlineuzaktanegitim.com sitesi, EZEMET ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ ELEKTRONİK TİC.LTD.ŞTİ.'nin mesleki eğitim konusunda sahip olduğu birikimi, internet aracılığı ile tüm Türkiyeye yayma aracıdır.

Hedefimiz, mesleki eğitimde, hem kurumsal hemde bireysel olarak Ege Bölgesine sağladığımız katkıyı, geliştirdiğimiz eğitim platformu ile tüm Türkiyenin hizmetine sunmaktır.