Nasıl Kayıt Olunur?

1 Giriş Yapın veya Kayıt Olun.
2 İstediğiniz Eğitimi Seçin.
3 Hemen 7/24 Eğitim Alın.

Kayıt Olurken Sadece Telefon Numaranız ve Daha Sonra Kullanmak İstediğiniz Şifreyi Belirlemeniz Yeterli!
Size Zahmet Vermeden Kaydınızı Tamamlamanızı İstiyoruz...

MESAİ SAATLERİMİZ

Paz-Cuma 09:00 - 19:00
Cmrt-Pzr -10:00-17:00

Nasıl Sertifika Alırım

onlineuzaktanegitim.com'da Eğitimlerinizi Tamamldıktan Sonra İlgili Eğitimin Sınavına Katılarak Sertifikanızı Alabilirsiniz..

01

Kayıt ve eğitim alma Aşaması

Ücretsi bir şekilde üye olun ve istediğiniz eğitimi seçin daha sonra satın alma işlemlerinizi Türkiye'deki en uygun fiyatlar satın alın.

02

Eğitim'e Başlama

Satın almış olduğunuz eğitim programınızı, zaman ve süre kısıtlaması olmadan sınav tarihine kadar tamamlayın. Eğer sertfika sınavlarına katılacağınız tarihe kadar eğitimleri tamamlamadıysanız sistem sizi sınava dahil etmeyecektir.

03

MEB Sertifika Sınavı

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika Proğramlarından eğitim Aldıysanız Türkiye'de 3 İl Merkezinde Yapılabilen sınavlara Katılabilirsiniz. Bu sınavlar Her Eğitim Tamamlandığında İllerdeki Younluklara Göre Yapılmaktadır. Sınav Merkezleri: İzmir - Ankara - İstanbul. (Yakında Tüm TÜRKİYE'de)

04

Sertifika Sınav Sonucunuz

Eğitimi tamamladıkrtan sonra Milli Eğitim Bakanlığının sınavına giren öğrencilerimize, sınav sonuçları SMS ile gönderilmektedir. Sertifika basım, onay, imza ve kargolama işlemleri ortalama 15-20 gün arasında tamamlanmaktadır.