Nasıl Kayıt Olunur?

1 Giriş Yapın veya Kayıt Olun.
2 İstediğiniz Eğitimi Seçin.
3 Hemen 7/24 Eğitim Alın.

Kayıt Olurken Sadece Telefon Numaranız ve Daha Sonra Kullanmak İstediğiniz Şifreyi Belirlemeniz Yeterli!
Size Zahmet Vermeden Kaydınızı Tamamlamanızı İstiyoruz...

MESAİ SAATLERİMİZ

Paz-Cuma 09:00 - 19:00
Cmrt-Pzr -10:00-17:00

Bilgisayar İşletmenliği

 
Ders İçeriği 5 adet   00:20:45
Bilgisayara Giriş Dersi 00:00:45
Excel 2 adet   00:00:00
Excel Kullanıcı Ara Birim Tanıtımı 00:00:00
Eğitim Dokümanı 3 adet   00:00:00
Bilgisayara Giriş Dersi
00:00:00
Bilgisayar İşletmenliği Örnek Sorular
00:00:00
Uygulama Sınavı Örnek
00:00:00

BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ KURSU MEB ONAYLI 160 SAATLİK SERTİFİKA


BİLGİSAYAR İŞLETMENİ

Bilgisayar İşletmeni günümüzde hızla değişen ve ilerleyen teknolojik koşullar doğrultusunda en çok ihtiyaç duyulan meslek gruplarından birisi haline gelmiştir. Kamu kurumlarından özel sektöre kadar birçok alanda bilgisayar işletmeni ihtiyacı bulunmaktadır.

Sektörlerin ihtiyaçlarına cevap vermek bilgisayar işletmenliği alanındaki açıklar için en donanımlı elemanları yetiştirmek üzere online hizmet veren kurumumuz, değişen teknolojik ve bilgisayar bilimlerine uygun olarak eğitim vermekte ve kursiyerleri yetiştirmektedir.

Kimler bilgisayar işletmeni olabilir?

Bilgisayar işletmeni olmak için en az ilkokul derecesi eğitim ve öğretim hayatının tamamlanmış olması önemli bir kriterdir. Ancak en önemli konu bilgisayar işletmenliği için Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı yeterlilik sertifikası almış olmak ve bilgisayarlar konusunda yeterli donanıma sahip olmaktır. Kamu kurumlarında artık tüm işlemlerin bilgisayarlar aracılığı ile yapılması ve bilgisayarların düzenli çalışması için gerekli bakımlarının yapılması gerektiği bilgisayar işletmenliği alanında eleman ihtiyacı ortaya çıkarmıştır. Kamu kurumlarında işlerin işleyişinde meydana gelebilecek aksaklıkların düzenli bakımlar eşliğinde önüne geçilmesi hedeflenmektedir.

Bilgisayar işletmeni olmak için gereken bilgiler nelerdir?

Bilgisayar işletmeni adayı kişilerin öncelikli olarak çok iyi derecede Microsoft Office bilgisinin olması gerekir. Office araçları ile döküman hazırlama, dilekçe yazma, başvuru formu hazırlama gibi bilgilere tamamen hakim olacak ve bunları pratik bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Gerekli yazılım bilgilerinin yanı sıra bilgisayarları en iyi şekilde kullanmayı bilmek de bu meslekte diğer önemli bir kriterdir. Bilgisayarları en iyi şekilde kullanmayı öğrenerek karşılaşabileceğiniz çeşitli sorunlara karşı hızlı çözümler üreterek sorunların kısa sürede giderilmesini sağlayacaksınız 

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı 160 Saatlik Bilgisayar İşletmenliği Sertifikası Ne İşinize Yarar ?

KPSS Sonucunda atama işlemleri başvurularında 6225 kodu için gerekli olan belgedir sizden başvuru aşamasında seçtiğiniz bölüm için gerekecektir.

Adalet Bakanlığı’nın açmış olduğu Zabıt Katibi, VHKİ, alımlarında başvuru aşamasında istenilen belge olacaktır, 160 Saatlik Milli Eğitim bakanlığı Onaylı Bilgisayar İşletmenliği Sertifikası

Bilgisayar İşletmenliği Eğitimi Sertifikası Meb Onaylı