DÜZCE KAYNAŞLI Emlak Sertifikası Nasıl Alınır

DÜZCE MERKEZ Üniversite Onaylı Emlak Sertifikası Nereden Alabilirim?

Henüz yorum yapılmadı

DÜZCE MERKEZ Üniversite Onaylı Emlak Sertifikası Online Eğitim

 

   DÜZCE MERKEZ Emlak Sertifikası, Emlak ofisi açmak istiyorsanız veya bir emlak ofisiniz varsa 5 Haziran 2018 tarihli Taşınmaz Ticareti Yönetmeliği ve en son düzenlendiği tarih olan 14 Ekim 2020 Taşınmaz Ticareti Yönetmeliği  kapsamında Emlak Ofislerine getirilen yeni düzenlemeler dikkatlice okuyun. Bu yönetmelik kapsamında  MYK Seviye 5 Sorumlu Emlak Danışmanlığı Mesleki Yeterlilik Belgesi hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. DÜZCE MERKEZ Emlak danışmanlığı Mesleki Yeterlilik Belgesi ve MYK Sınavlarına Katılmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

   DÜZCE MERKEZ bölgesinde tüm Türkiye de olduğu gibi Emlak Ofisleri ve Çalışanları, Mesleki Yeterlilik Belgesi olmadan çalışamayacak ve İşyeri açamayacaklar. Mesleki Yeterlilik Belgesi almaları da tek başına yeterli olmayacakdır. Myk Sertifikasına ek olarak en az 100 saatlik eğitim aldığını gösteren Üniversite Onaylı Emlak Danışmanlığı Sertifikası almaları gerekecektir.

 

    5 Haziran 2018 öncesi Milli eğitim bakanlığı Onaylı Mesleki Eğitim Belgesi almış olanlar, vergi levhası olanlar ve oda kaydı olanlar kapsam dışında tutulmuştur. Bu kişilere hak şimdilik  verilmiştir. Hak sahibi olan bu kişi veya kurumlar 31 mart 2020 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekir.  Şu anki düzenlemelere göre Bu 3 şartı sağlayanların herhangi bir belge alma zorunluluğu bulunmamaktadır. Bu kişiler {[il1]} İl Ticaret Müdürlüğüne başvurup, Emlak ofisleri için yetki belgesi alabilirler.

 

DÜZCE MERKEZ Emlak Danışmanlığı Belgesi ve Sorumlu Emlak Danışmanlığı Belgesi Mesleki Yeterlilik Sınavı


DÜZCE MERKEZ Üniversite Onaylı 100 Saatlik Emlak Danışmanı Sertiifkası 
almak için başvuru yapabilirsiniz.

DÜZCE MERKEZ Üniversite onaylı 100 saatlik sertifika nasıl alınır?

     DÜZCE MERKEZ Emlak Danışmanlığı Mesleki Yeterlilik Belgesi kapsamında test ve uygulama sınavı yapılmaktadır. Test sınavında temel iş güvenliği soruları ile birlikte pazarlama yöntemleri hakkında basit, temel sorular sorulmaktadır. Uygulama sınavında ise yüz yüze mülakat tarzında portföy pazarlama yöntemleri vb. sorular sorulmaktadır. Online Uzaktan Eğitim , mykkursu ve mesleki yeterlilik egitimi Eğitim ve Belgelendirme kurumu olarak firmanızda Sorumlu Emlak Danışmanlığı Mesleki Yeterlilik Sınavı yapılması yönünde planlama yapabiliriz.

 

 

Nasıl Yardımı Olabilirim ? Mesaj İçin Tıklayın