Teduway

Son Güncelleme 16 Ocak 2021

İnsan Kaynakları Uzmanlığı

(7 Değerlendirme)
2 öğrenci
İnsan Kaynakları Uzmanlığı

İnsan Kaynakları Uzmanlığı Eğitim İçeriği
İnsan Kaynakları Eğitimi

İnsan Kaynakları, tüm şirketlerde ve kurumlar bulunan ve oldukça yüksek iş imkanlarına sahip olan alanlardan biridir. İnsan kaynaklarının görevi şirket içi iletişimi ve işe alınacak adaylarla olan iletişimi sağlamaktır. Bu nedenle bu alanda çalışacak kişilerin temel iletişim becerilerine sahip olması gerekmektedir. İnsan kaynakları eğitimimiz kapsamında İzmir’de bu alandaki ihtiyaca yönelik profesyonelleri eğitiyoruz.

Hedeflerinize İlerleyin

İnsan kaynakları uzmanlık eğitiminde, özlük işlerinden mülakat teknikleri iş ortamında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm dersler sunulmaktadır. İnsan kaynakları departmanı, bir şirket içerisindeki en önemli parçalardan biridir. Çalışanların motivasyonlarını sağlamak ve yeni kişileri şirkete kazandırmak bu departmanın en önemli görevleri arasındadır. Tüm bunların profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesi, şirket içi verimliliğin arttırılmasına yardımcı olacaktır.

Değişen Koşullara Uyum Sağlayın

Dünyada yaşanan değişimlerle birlikte, insan kaynakları alanında da değişimler yaşanmaktadır. Yeni Y kuşağının iş hayatına atılmasıyla, insan kaynakları çalışanları yeni zorluklarla karşılaşmaktadır. Sunduğumuz eğitim kapsamında yaşanan gelişmelerle paralel olacak şekilde güncellenmiş programları sizlere sunmaktayız. İnsan kaynaklarında yaşanabilecek yapısal değişiklikler ve kendinizi nasıl konumlandırmanız konusunda sizi hazırlamaktayız. Bu şekilde eğitimi tamamladığınız zaman donanımlı bir insan kaynakları uzmanı olarak kariyerinize devam edebilirisiniz.

User Avatar
(0)
323 Değerlendirme

Değerlendirme

5 Yıldız
5
4 Yıldız
2
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
4.7
7 Değerlendirme
 1. Avni Acar

  emlak 9

 2. Halil Uysal

  myk sertifikası 18

 3. Funda Güren

  alın 13

 4. Ayla Şahinel

  iyi 7

 5. Salih Küçük

  tavsiye ederim 9

 6. Aslı Çiftçikara

  hasta kabul 9

 7. Silver Suit Residence Otel

  muhteşem 15

Değerlendirme Ekle

Nasıl Yardımı Olabilirim ? Mesaj İçin Tıklayın