Teduway

Son Güncelleme 16 Ocak 2021

Myk Cilt Bakım Uygulayıcısı Sertifikası

(6 Değerlendirme)
0 öğrenci
Myk Cilt Bakım Uygulayıcısı Sertifikası

Cilt Bakım Uygulayıcısı

Sektör: Toplumsal ve Kişisel Hizmetler
Yeterlilik Adı: Cilt Bakım Uygulayıcısı Seviye 3
Yeterlilik Kodu: 17UY0280-3

Cilt Bakım Uygulayıcısı Seviye 3 Sınavı Nedir?

Mesleki Yeterlilik Sınavlarına Hazırlık Eğitimi Cilt Bakım Uygulayıcısı Seviye 3 Yeterlilik Kodu 17UY0280-3 OlanCilt Bakım Uygulayıcısı Alanında eğitim programları Türkiye’de İlk Eğitim Programı Eğitiminizi Tamamlayın sınavlarda başarıyı yakalayın.

Cilt Bakım Uygulayıcısı Seviye 3 Ulusal Meslek Standardı, 5544 sayılı Meslekî Yeterlilik Kurumu (MYK) Kanunu ile anılan Kanun uyarınca çıkartılan 19/10/2015 tarihli ve 29507 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Ulusal Meslek standartlarının ve Ulusal Yeterliliklerin Hazırlanması Hakkında Yönetmelik ve 27/11/2007 tarihli ve 26713 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Mesleki Yeterlilik Kurumu Sektör Komitelerinin Kuruluş, Görev, Çalışma Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre MYK’nın oluşturduğu çalışma grubu tarafından hazırlanmış, sektördeki ilgili kurum ve kuruluşların görüşleri alınarak değerlendirilmiş ve MYK Cilt Bakım Uygulayıcısı Seviye 3 Sektör Komitesi tarafından incelendikten sonra MYK Yönetim Kurulunca onaylanmıştır.

Toplumsal ve Kişisel HizmetlerKomisyonu tarafından hazırlanan standarta yönelik. Mesleki belge almak isteyen kişilerin Cilt Bakım Uygulayıcısı Seviye 3 Eğitimine katılarak teorik ve uygulamalı sınavlarda en az 70 puan ile başarılı olmaları beklenmektedir, Cilt Bakım Uygulayıcısı Seviye 3 Alanındaki eğitimlere mykkursu.com online eğitim portalından ulaşabilirsiniz. bu eğitimler sadece sınavlara hazırlık olarak yapılmaktadır. Meslek ile ilgili terimler, konu anlatımları, örnek soru çözümlerinden oluşlan bu eğitim ileCilt Bakım Uygulayıcısı Seviye 3sınavlarında başarıyı yakalarsınız.Cilt Bakım Uygulayıcısı Seviye 3Eğitimi ile başarılı olmak bu eğitimde, yapmanız gereken kayıt olarak eğitimi almanız.

İçerik Hazırlanıyor
User Avatar
(0)
323 Değerlendirme

Değerlendirme

5 Yıldız
3
4 Yıldız
3
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
4.5
6 Değerlendirme
 1. Dursun Ali Gürler

  sertifkalar hızlı 9

 2. Meral Kesgin

  çok iyi kurs 13

 3. İlke Küni

  emlakçılık belgesi 8

 4. Melahat ARABAYAPAN

  emlakçılık 17

 5. İKİZLER EMLAK

  emlak 10

 6. Ender Sındırgılıoğlu

  iyi 7

Değerlendirme Ekle

Nasıl Yardımı Olabilirim ? Mesaj İçin Tıklayın