Teduway

Son Güncelleme 16 Ocak 2021

Probel (HBYS) Sertifikası

(0 Değerlendirme)
16 öğrenci
Probel (HBYS) Sertifikası

Eğitim İçeriği
HBYS Kursu İzmir
Hastaneler en yoğun hizmet veren çalışma alanlarından biridir. Hasta kayıt işlemlerinin problemsiz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi, hemşirelerin, doktorların ve hastaların işlerini kolaylaştırmaktadır. Bu nedenle Onaylı HBYS eğitimleri hem yeni kariyer olanakları yaratmak hem de hastanelerde bu alanda duyulan ihtiyacı karşılamak için oldukça önemlidir. İzmir’de yayın olarak kullanılan HBYS programı ile verilen eğitimler, katılımcıların belgeleme ve hasta kayıtları açısından uzmanlık kazanmasını sağlamaktadır.

HBYS İşlemlerinin Temelleri

Kursa kapsamında katılımcılara HBYS programı kullanılarak temel hasta kayıt işlemleri öğretilmektedir. Bireysel olarak bilgisayar üzerinde gerçekleştirilen bu eğitim, katılımcıların hastane otomasyonlarında beceri kazanmasını sağlamaktadır. HBYS ile hasta kayıt işlemlerine geçmeden önce katılımcılara temel Microsoft Office eğitimleri de verilmektedir. Hastane ortamında Office programları belgelerin hazırlanmasında sıklıkla kullanılmaktadır.

Etkili Problem Çözme

Hastane ortamı oldukça hassastır. Oluşabilecek sorunlara soğukkanlı ve etkili çözümler sağlanması oldukça önemlidir. Hasta kayıt(HBYS) eğitimi kapsamında katılımcılara temel problem çözme ve ara buluculuk dersleri de verilmektedir. Hastanelerde hastalarla yaşanabilecek en genel problemler eğitim ortamında tanıtılmaktadır. Bu şekilde eğitim programını başarıyla tamamlayan katılımcıları, zor durumların üstesinden gelme konusunda da yetkinlik kazanmaktadırlar.

Tıbbi Terimlere Hakim Olun

Hastane ortamında hasta kayıt işlemlerinde çalışan kişiler, tıbbi terimler ve belgelerle iç içe olmaktadır. Eğitim kapsamında hastanelerde yaygın olarak kullanılan terimler de ele alınmaktadır. Arşivleme ve belgeleme standartları katılımcılara sunularak hastane otomasyon sistemlerine uyum sağlamalarına destek olunmaktadır.

Kurumumuz HBYS eğitimi veren tek yetkili kurumdur. Eğitim sonunda alacağınız sertifikayla, hastanelerde hasta kayıt (probel) alanında kolaylıkla iş imkanları bulabilirsiniz. Kariyerinizde ilerlemek için PROBEL eğitimi benzersiz fırsatlar sunmaktadır. Eğitim hakkında sorularınızın için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

ÖNEMLİ AÇIKLAMA: HBYS adında bir program yoktur, açıklaması (Hastahane Bilgi Yönetim Sistemi’dir.) İzmir için özellikle HBYS porgramı kullanılmaktadır. HBYS’in Tüm Türkiye’de Yetkili Eğitim veren kurum RUNWAY KARİYER’dir.

Bilgisayar başında uygulamalı olarak eğitim alırsınız projeksiyondan yansımaz, tamamen sizlere özel kullanıcı açılır hastahanelerde nasıl işlem yapılıyorsa sizde aynı işlemleri yaparsınız.

User Avatar
(0)
4 Değerlendirme

Değerlendirme

5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
0.0
0 Yıldız

“Probel (HBYS) Sertifikası” Eğitimine ilk değerlendirmeyi yapın.

Nasıl Yardımı Olabilirim ? Mesaj İçin Tıklayın