Teduway

Son Güncelleme 23 Mart 2020

Tıbbi Sekreterlik Kursu

(2 Değerlendirme)
86 Kayıtlı Öğrenci
Tıbbi Sekreterlik Kursu

Açıklama

Tıbbi Sekreterlik Kursu

Tıbbi Sekreterlik Kursu başarıyla tamamlayanlar eğitim sonunda Avrupa Sağlık Federasyonu Onaylı Tıbbi Sekreterlik ve Probel HBYS Otomasyon Sistemi Sertifikası Almaya Hak Kazanırlar.

 

Hasta Kabul Kursu

Hasta Kabul Kursu bitirenler istihdam edildikleri sağlık kuruluşlarını, özelliklerini ve amaçlarını yakından bilmek durumundadırlar. Sağlık hizmeti sunan bu kurumlar içerisinde tıbbi dokümantasyon süreçleri söz konusudur. Tıbbi sekreterlerin; sağlık kurumlarında bu süreçleri iyi takip edebilmesi ve aynı zamanda tıbbi sekreterlik görevleri ve özelliklerine yönelik bilgi sahibi olması gerekir.

 

Online Tıbbi Sekreterlik Kursu Nedir?

Tıbbi sekreterlerin tüm tıbbi dokümanların çeşitlerini, kullanım alanlarını ve dokümanlar hakkındaki yasal düzenlemeleri bilmeleri, hastane arşivinin oluşturulması ve düzenlenmesi için gerekli olan bilgi ve becerilerin kazandırılması hedeflenmektedir. 

Neler öğreneceksiniz?

Bununla beraber her bilimsel alanın kendine özgü terminolojisi vardır. Tıbbi sekreterin söz konusu terminolojiyi bilmesi gerekir. Bu programı tamamlayan katılımcılar sekreterlik becerilerinin yanı sıra tıp alanının kendine özgü ‘tıbbi terminoloji’ temel bilgilerine de sahip olacaklardır.

Online Eğitim İle 7/24 Eğitim İmkanı

Satın aldığınız eğitimleri 2 Yıl boyunca tekrar alabilirsiniz. Sınırsız izleme ve program indirme imkanı.

Sertifika Geçerliliği

Alacağınız Tıbbi Sekreterlik sertifikaları European Health Federation onaylı olacaktır. European Health Federation euhf.eu web sitesinden online sorgulama yapılabilmektedir. Belgeler Uluslar Arası Onaylı ve Geçerli Sertifikalar Olacaktır

Eğitmen

User Avatar
(0)
3 Değerlendirme

Değerlendirme

5 Yıldız
2
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
5.0
2 Değerlendirme
  1. Burcu Aslan

    geçen hafta kursa kayıt oldum tıbbi sekreter alanında iş başvurusu yaptım eğitimi tamamladım sertifikamı bekliyorum ama iş başvurusunda bu belgeyi kabul ettiler. Tavsiye ederim

  2. Duygu Demir

    Eğitimi tamamlayınca sertifikam hemen geldi kargo ücreti falanda ödemedim, teşekkürler.

Değerlendirme Ekle