Nasıl Kayıt Olunur?

1 Giriş Yapın veya Kayıt Olun.
2 İstediğiniz Eğitimi Seçin.
3 Hemen 7/24 Eğitim Alın.

Kayıt Olurken Sadece Telefon Numaranız ve Daha Sonra Kullanmak İstediğiniz Şifreyi Belirlemeniz Yeterli!
Size Zahmet Vermeden Kaydınızı Tamamlamanızı İstiyoruz...

MESAİ SAATLERİMİZ

Paz-Cuma 09:00 - 19:00
Cmrt-Pzr -10:00-17:00
 

ICF Yaşam Koçluğu Eğitimi

 
Ders İçeriği 7 adet   01:00:10
Koçluk Nedir?
00:02:30
Temel Koçluk Becerileri
00:06:00
NLP
00:10:50
Beden Dili
00:08:10
Önceliklerin Yönetimi
00:15:00
Vizyon ve Misyon
00:07:40
Koçluk anlaşması
00:10:00

Koçluk Eğitimi Nedir?

Koçluk, danışan ile danışılanın aynı yolda kararlılıkla yürümesini ifade eder. Bunun yanı sıra koç kişinin istediği performansa ulaşabilmesi için karşısına çıkan engeller ile nasıl baş etmesi gerektiği konusunda danışanını en doğru biçimde yönlendirmelidir. Bunun için de detaylı bir koçluk eğitimi almalıdır. Böylece danışanlar, değişen koşullarda koç yardımı ile daha doğru hamleler yapabilecektir.


Koçluk Eğitimi Ne Kazandırır?

İnsanın, belli bir fikir doğrultusunda odaklanarak düşünmesine yardımcı olan koçluk eğitimlerinde; beden dilini doğru yorumlayabilmek, aktif bir biçimde dinleme yapabilmek, motivasyonu arttırmanın yollarını bulabilmek, doğru zamanda doğru soruları yöneltmek ve güçlü bir koçluk duruşuna sahip olabilmek konularına dair detaylı bilgi verilmektedir. Kariyer Koçluk Eğitimi olarak bizler tüm başlıkları derinlemesine eğitimlerde veriyoruz.

Koçluk, sorunlardaki olay ve kişi ayrımını en iyi biçimde yaparak doğru çözüm yolları sunmak anlamına gelir. Bu neden ile koçluk eğitimi alırken farklı bakış açılarına da sahip olacaksınız. Danışanların; güçlü ve zayıf noktalarını tespit etmek ve bu alanlardaki farkındalığı arttırmak koçluğun olmazsa olmazları içerisinde yer alıyor. Runway Kariyer Meslek , kursiyerlerine sadece bireysel değil aynı zamanda kurumsal hedefleri de okuyabilme ve bu hedefler konusunda danışanlarına yön vereme olanağı tanıyacaktır.

Koçluk Eğitimlerini Kimler Katılmalı?

Koçluk, bir terapi hizmeti olmadığı gibi dert ortaklığı da değildir. Kurumsal ya da bireysel olarak belirlenen hedeflere ulaşma yolunda doğru adımların atılmasında yardımcı bir yol arkadaşı olan koçlar, profesyonel eğitimlerin ardından bu işi yapabilir. Bu alanda kendini geliştirmek isteyen ve kariyerini bu yönde çizmiş olan herkes İzmir koçluk eğitimi hizmetlerinden yararlanabilir. İzmir koçluk eğitimi; liderlikten, yaratıcılık ve duygusal zekaya kadar her konuda birikimlerini sizlerle paylaşmaya hazırdır. Profesyonel bir koç olabilmek için ICF onaylı sertifika sahibi olmanız gerektiğini unutmamanız gerekir.

ICF onaylı sertifika, sizlere sunduğumuz eğitimleri başarılı bir biçimde tamamlamanız halinde kurs sonunda sizlerin olacaktır. Böylece son yılların en gözde ve aranan mesleklerinden biri olan koçluk için yeterli donanıma ve gerekli sertifikaya sahip olabilirsiniz. Eğitimler sonunda; herkesin gördüğüne değil satır aralarına da hakim olan bir bakış açısına sahip olduğunuzu fark edebilirsiniz.