online_uzaktan_egitim

Last updated Kasım 23, 2022

Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanı Geliştirme Paketi

(0 Ratings)
0 students
Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanı Geliştirme Paketi

Overview

İletişim ve Gelişim Eğitimleri

Description

Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanı Geliştirme Paketi

SOSYAL MEDYA VE DİJİTAL PAZARLAMA YÖNETİCİSİ  GELİŞTİRME PAKETİ             

 

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Eğitimi Sertifika Programı
Teknoloji Tasarımı ve Programlama Eğitimi Sertifika Programı
Eleştirel Düşünme ve Analiz Eğitimi Sertifika Programı
Sosyal Medya Yönetimi Sertifika Programı
Medya Okuryazarlığı Eğitimi Sertifika Programı
Zaman Yönetimi ve Toplantı Yönetimi – Planlama Sertifika Programı
Dijital Müşteri İlişkileri Yönetimi Sertifika Programı
Dijital Pazarlama Yönetimi Eğitimi Sertifika Programı

SEO (ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU) EĞİTİMİ

Eğitimin Amaç ve Hedefleri:

Kurum ve işletmelere ait web sitelerinin tanıtım ihtiyacı ve arama motorlarında bulunabilirliğine olan ilginin her geçen gün artması, arama motoru optimizasyonunu (SEO) çok rağbet gören bir “özel uzmanlık alanı” haline getirmiştir. Bu eğitim seti ile katılımcılara; başta Google olmak üzere arama motorlarının çalışma prensiplerinin öğretilmesi, aramalarda ilk sayfa ve listenin en üst sıralarında gelebilmek için yapılması gereken temel işlemlerin anlatılması ve SEO uzmanı olmak isteyenlerin ihtiyaç duyacakları alt yapının kazandırılması hedeflenmektedir.

Günümüzde internetin en etkili tanıtım ve satış mecrası olduğu gerçeğinden hareketle, bu alanı en ideal şekilde kullanmak isteyen kurum ve işletmelerin ihtiyaç duyduğu nitelikli insan kaynağı ihtiyacını karşılama amacı ile hazırlanan bu eğitim seti; dersleri ilgi ile takip eden, konuları tam anlamı ile öğrenen katılımcıların piyasada aranılan bir SEO Uzmanı olmasını sağlayacak şekilde kurgulanmıştır.

Bu eğitim setinde; online (çevrimiçi) tanıtım ve pazarlama araçlarının işletmelerin marka değerini nasıl arttırabileceği ve daha çok müşteriye ulaşmak için nasıl kullanılması gerektiği çeşitli örnekler ile aktarılmakta ve yetkin bir SEO uzmanının sahip olması gereken tüm önemli özellikler paylaşılmaktadır.

Teknoloji Tasarımı ve Programlama Sertifikası

İnsanların hayatını kolaylaştırmak ve yaşam kalitelerini arttırmak adına olgu ve zeka faktörlerinin, bilim, mühendislik, sanat, sosyal ve ekonomik çalışmalar ile oluşan bileşimlerine teknoloji tasarım adı verilir.

Programlama, günlük hayattaki genel veya özel problemlerin makinelere tanıtılması, öğretilmesi ve öğretilen çözüm yolları ile sonuca ulaştırılmasını sağlamak amacıyla kullanılan teknik bir terimdir.

Eleştirel Düşünme ve Analiz Eğitimi

Eleştirel düşünce, analitik düşünme teknikleri arasında yer alıyor. Herhangi bir konuyu detaylarıyla ele alarak, eleştirilme durumudur. Eleştirilen konular, daha detaylı olarak incelenir. Veri analizi yapmak da, analitik düşünme tekniklerinden biridir. Herhangi bir konu veya problemi ele alırken, araştırma yapmak analitik düşünme teknikleri için oldukça önemlidir.

PAZARLAMA VE REKLAMCILIK ODAKLI SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ EĞİTİMİ

Pazarlama ve Reklamcılık Odaklı Sosyal Medya Yönetimi Eğitimi İle Sosyal Medya Platformlarından kurumsal amaçlar doğrultusunda yararlanabilecek, sosyal medya platformlarında markalar adına freelance veya remote olarak çalışabilecek, etkili sosyal medya kampanyaları oluşturabilecek ve oluşturduğunuz kampanyaların analiz ve iyileştirme süreçlerine hakim olabilecek ve sürdürülebilir kullanıcı etkileşimleri sağlayabilecek altyapıya sahip olabileceksiniz.

KİMLER KATILMALI

Sosyal Medya alanında kariyer hedefleyen, işletmelerde sosyal medya ya da pazarlama bölümlerinde çalışmak isteyen, Freelance veya Remote olarak sosyal medya alanında çalışmak isteyen ve kendi marka ve sosyal medya hesaplarını yönetmek isteyen herkes

Medya Okuryazarlığı Eğitimi Sertifika Programı

MEDYA OKURYAZARLIĞI EĞİTİMİ

Her ne kadar “Medya Okuryazarlığı” konusunda merkezi bir bakış açısı ve ortak net bir tanım olmasa da Medya okuryazarı; medyada yeniden kurgulanan iletileri ayırt edebilen ve algılayabilen, onunla ilgili yorumlarda bulunabilmek için ayrı bir beceri, altyapı bilgisi ve eğitsel organizasyon gerektiren bir eğitim sürecinin sonucu olarak medya yetkini sıfatı

Curriculum

The curriculum is empty

Instructor

User Avatar
(0)
0 Reviews
0 Students
299 Courses