Uzaktan Kaliteli Online Eğitim

Henüz yorum yapılmadı

            Milli eğitim bakanlığı onaylı olan uzaktan online eğitim kursları çerçevesinde kaliteli ve detaylı bir şekilde farklı meslek eğitimleri alabilirsiniz. Şu an için sadece Onlineuzaktanegitim.com sitesi üzerinden milli eğitim bakanlığından onaylı eğitim verilmektedir. Sınavlar ise bakanlığın bu sınavlar adına verdiği okullardaki sınıflarda yapılmaktadır. Web sitemiz üzerinden birbirinden değişik meslekler hakkında profesyonel bir eğitim alabilir ve yeni bir meslek konusunda büyük bir tecrübeye sahip olabilirsiniz.

Emlak danışmanlığı

            Genel anlamda emlak danışmanlığı sektörü için gerekli olan prosedürler usulüne uygun olarak bu alanda çalışabilmeniz adına tam bir bilgi birikimine sahip olmanız sağlanır. Bu sektörün üzerinde ne tür sorunlar var, emlak hizmetleri çerçevesinde nelere dikkat edilmeli her biri hakkında eğitim verilmektedir. Ayrıca insan ilişkileri emlak danışmanlık alanında en önemli yere sahiptir ve bu yüzden tüm psikolojik temel kavramlar konusunda büyük bir tecrübe edilmektedir. Üstelik şehir planlama ya da tapu-sicil ile kadastro gibi tüm bilgiler hakkında tüm bilgilerin alınması sağlanır. Belli bir dönem içerisinde güncellenen tüm kanunlar bu konuda içerisinde bilinmelidir. Kanun hükmünde kararnameler ya da tüzük ve yönetmelik gibi tüm gayrimenkul mevzuatlarının bilinmesi şartı bulunmaktadır. Bu iş üzerinde yapılan tüm işlerde ciddiyet kazanma ve büyük bir saygınlık hissi yaratma konusunda sizlere büyük bir tecrübe verilmektedir.

İnsan Kaynakları Uzmanlığı Hakkında

            Her hangi bir şirket içerisinde önemli sorumluluklar alarak iş yeri organizasyonları, iş yönetimi ya da iş alımları ve tüm dağıtılan görevlerin takibi, planlanması ve yönetilmesi konusunda insan kaynakları uzmanlığı görevinde bulunan kişiler vardır. Şirketin günlük olarak tüm işlerinin tam zamanında ve doğru olarak yürütülebilmesi için bu görevli kişilerin rolü büyüktür. Özellikle personel alımlarında kişilerin o işler için uygun olup olmadığı ile ilgili raporlama ya da bu iş alımlarında diğer departman görevlileri ile bağlantı kurması ya da iş-kur bünyesinde iletişimde kalması bu kişilerin görevidir. Aynı zamanda yeni personelin eğitimleri, takibi ve sonraki süreçler içerisinde bu personeller adına rapor sunmak işlerin arasında bulunmaktadır. Ayrıca birçok farklı iş adına şirket içerisinde raporlama yapmak ve kaydetmek de bulunmaktadır.
 

Yorum yapın

Your email address will not be published.